Lielā piepūšamā atrakcija-KUĢIS

Heiii, mazie pirāti, jūrnieki, jaunu zemju atklājēji un piedzīvojumu meklētāji, mums ir tieši tas, kas padarīs jūsu ballīti īpašu un neaizmirstamu. Šī atrakcija tiešām pārsteigs gan lielu, gan mazu- tā ir gandrīz īsta kuģa izmērā! Tajā var rīkot stafetes, spēlēt paslēpes, ķert vienam otru un protams ir itin viegli iedomāties, kā būtu doties īstā piedzīvojumu jūrasbraucienā!

Garums: 17.3m
Platums: 3.6m
Augstums: 5m

DIENAS NOMAS MAKSA:
220EUR (nākamā diena -50%)

190EUR-darba dienas

280EUR-korporatīvie pasākumi

Lielā piepūšamā atrakcija-WESTERN TRACK

Beidzot esam saņēmuši mūsu pirmo lielo atrakciju, pilnīgi jauna, tikko no rūpnīcas! 17m gara šķēršļu josla vesterna stilā, mazie kovboji un indiāņi būs sajūsmā!

Garums: 17.3m
Platums: 3.6m
Augstums: 6.7m

DIENAS NOMAS MAKSA:
220EUR (nākamā diena -50%)

190EUR-darba dienas

280EUR-korporatīvie pasākumi

Vidējā piepūšamā atrakcija-DŽUNGĻI

Bieži vien savus bērnus dēvējam par maziem mežonēniem. Tad nu ar šo atrakciju varam beidzot ļaut bērniem būt viņiem pašiem-izbaudīt brīvību, skriešanu, lekšanu, sajusties kā nsolēpumainos džungļos, kur aiz katra koka var gaidīt kāds pārsteigums-čūska, zebra, vai pat gorilla! Šī burvīgā piepūšamā atrakcija jebkuru bērnu ballīti padarīs jautru un neaizmirstamu!

Garums: 7.0m
Platums: 6.2m
Augstums: 4.5m

DIENAS NOMAS MAKSA:
135EUR-ģimenes pasākumiem (nākamā diena -50%)

100EUR-darba dienās

150EUR-korporatīvie pasākumi

Vidējā piepūšamā atrakcija-Baltā pils

Esam sapratuši, ka pilis ir topā vienmēr! Šī burvīgā pils, ar gamumīgo dizainu iepriecinās princeses, prinčus, bruņiniekus, apslēpto dārgumu meklētājus, spoku medniekus vai vienkārši ballēties sanākušos pasaku varoņus. Pilī var slēpties, rāpties cauri vai pāri tunelim, kāpt un šļūkst pa slidkalniņu, ķert vienam otru.

Garums: 5.4m
Platums: 5m
Augstums: 3.3m

DIENAS NOMAS MAKSA:
100EUR-ģimenes pasākumiem (nākamā diena -50%)

90EUR-darba dienās